• Witaj na Forum Krótkofalowców i Radioamatorów Nowych Technologii !
  • Zarejestruj się i/lub zaloguj, aby mieć dostęp do wszystkich funkcji
  • Ekipa SP-DMR
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam sie jako nowy czyli przywitaj się z resztą
Tryby wyświetlania wątku
#11
Cześć.
[Obrazek: 7168115700_1416488823.jpg]
 
Odpowiedz
#12
Witam wszystich
SP3WWZ Wojciech dmr 2063033
Poznań lokator JO82LJ
 
Odpowiedz
#13
Oczywiscie witam wszystkich  i dzięki za przyjęcie do grona miłośników dmr



Pozdrawiam Jarek SP2HCB  (EI7HCB)
 
Odpowiedz
#14
Witam serdecznie!

Pragnę się przywitać ze wszystkimi Użytkownikami Forum.

Od niedawna rozpocząłem przygodę z DMR i szczerze mówić to dla mnie czarna magia Smile

Do usłyszenia!

73!
 
Odpowiedz
#15
Witaj na forum.
Mam nadzieję, że nowi użytkownicy trochę je rozruszają. Bo na razie mało się tu dzieje.
73 de SP2FRN
Sebastian

 
Odpowiedz
#16
Witam!
Jestem początkujący w DMR. Zakupiłem niedawno RETEVIS RT3S. Zrobiłem parę łączności. Mam nadzieję skorzystać z informacji zawartych na forum. Pozdrawiam kolegów.
 
Odpowiedz
#17
Witam.
Niedawno kupiłem Retevis RT84 i mam zamiar zacząć przygodę z DMR.
Na razie walczyłem z ustawieniami i z pomocą kilku kolegów chyba udało się to ogarnąć.
Liczę że znajdę tu informacje, które pozwolą mi w pełni wykorzystać możliwości radia.

73 DE SQ7ASG
Arek
 
Odpowiedz
#18
(01 07 2016, 00:38)worek110 napisał(a): witajcie od nie dawna walczę z moim świeżo zakupionym radyjkiem dmr tyt 380 mój lapek ma problemy ,a dokładnie nie rozpoznaje urządzenia.  po podłączeniu sterowniki wgrywałem już z 10 razy osuwałem i dodawałem sprzęt i nic, spotkaliście się już tym pomocy .

WITAJ,

tak spotkałem się z podobnym problemem właśnie z marką TYT (mam od pewnego czasu TYT UV88 - 2 sztuki, które zakupiłem do łączności głównie na paśmie PMR - są lepsze od tych fabrycznych zestawów PMR różnych marek) i też miałem problem ze sterownikiem i programem pod to radio. u mnie okazało się iż programy z płyty które dostałem przy zakupie (stery i program) były jakieś wadliwie nagrane z błędem.  Ja pobrałem sobie stery i oprogramowanie ze strony producenta i wszystko śmiga. 
Więc może pobierz z TYT888.com lub innej stronki 

Pozdrawiam
Aleksander
 
Odpowiedz
#19
WITAJCIE KOLEDZY I KOLEŻANKI !

Też jestem poczatkujący w temacie DMR choć już nieco ogarnełem ten temat we własnym zakresie ..... choć muszę jeszcze posiedzieć z programowaniem radiotelefonu (ja zakupiłem sobie TYT MD-750 - jest dwu-pasmowa VHF i UHF oraz MOTOROLE DM4600E na pasmo VHF) i mam nadzieję iż wkrótce się wszyscy usłyszymy już na paśmie łączności cyfrowej DMR lecz zapraszam też na analoga też ma swoje zalety przecież Smile

POZDRAWIAM
Aleksander z Łodzi (łódzkie)
 
Odpowiedz
#20
Witajcie! Pozdrowienia spod samiuśkich Suwałk Smile
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości